پنجشنبه، آذر ۲۳، ۱۳۹۱

خواهر ستار بهشتی: مادرم را کتک زدند

به گزارش هرانا برگزاری مراسم چهلم ستار بهشتی در امامزاده محمد تقی رباط کریم با ضرب و شتم و بازداشت اعضای خانواده وی و حاضران همراه بود.

به نوشته‌ی این سایت پس از این که مادر و خواهر ستار بهشتی از شرکت کنندگان خواستند تا برای برگزاری مراسم از امامزاده به خانه‌ی خواهر وی بروند؛ نیروهای امنیتی و لباس شخصی به صورت پراکنده اقدام به ضرب و شتم و بازداشت شهروندان کردند.
همچنین پنج نفر از ماموران امنیتی اقدام یه ضرب و شتم مادر ستار بهشتی کردند و پای وی از ناحیه‌ی زانو به پایین دچار زخم و جراحت شد.
یکی از شرکت کنندگان در این مراسم به گزارش‌گر هرانا گفته است: «یکی از ماموران موهای مادر ستار بهشتی را روی زمین می‌کشید.»
همچنین اصغر بهشتی برادر ستار بهشتی در لحظه‌ای که قصد دعوت چند تن از شرکت کنندگان به خانه‌ی خواهر ستار را داشت توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد و دو ساعت را در بازداشت نیروهای امنیتی گذراند.
در همین حال محمد نوری‌زاد نیز که در این مراسم حضور داشت به سایت کلمه گفته است: «با مشت به سینه یک خانم کوبیدند.. برای غربت این جوان گریستم.. مردم را ترسانده‌اند کسی نمی‌داند اگر بگیرندش، چطور از بازداشت خارج خواهد شد"

گزارش تصویری و نیز فیلم کوتاهی از این مراسم را اینجا ببینید:

http://www.kaleme.com/1391/09/24/klm-124287/

http://www.youtube.com/watch?v=tou4LRzfnus


هیچ نظری موجود نیست: